...Vaše pestrá dovolená

Aktuality

Prostějov, 1. června 2020

Milí přátelé!

Věříme, že se situace s epidemií již zlepšila natolik, že můžeme začít zase společně cestovat. Máme pro vás nové zájezdy po České Republice, vlastní dopravou – případně naším mikrobusem:

Červen:

Červenec:

Srpen:

 

První cyklistický zájezd autobusem s naším cyklovlekem bude 27. června „Bečva“

Čekáme, že 15. června již budeme vědět více ohledně cestování do zahraničí. Věříme, že červencový zájezd do Rakouska-Solné Komory by se již mohl konat. 

Také pevně věříme, že v září uskutečníme již tradiční zájezdy na ostrov ELBA/s cyklistickým programem a také s cvičením jógy. Pokud nám to vyjde, tak to bude již po desáté v řadě za sebou. Po celou dobu epidemie jsme byli v kontaktu s našimi přáteli na Elbě a dostali jsme zprávu, že 3. 6. se již otevírá náš kemp a Elba je COVID FREE 🙂 Za celou dobu pandemie byla na ostrově Elba velmi příznivá situace a jen pár případů onemocnění koronavirem, přestože jinde v Itálii měli velké problémy.

Těšíme se na Vás!

Hanka a Vlastík – CK VLHA

 

Prostějov, 24. března 2020

Milí přátelé!

V této mimořádné situaci, kdy pandemie koronaviru tíživě dopadla na všechny z nás a omezila vše, na co jsme zvyklí, přejeme všem především pevné zdraví, abychom vše zvládli, jak to jen nejlépe jde a neopouštěl nás optimismus.

Věříme, že tato tíživá situace, kdy nejenom cestovní ruch prožívá těžké období, dříve či později pomine a vše se vrátí k normálu a my opět vyrazíme na cesty. Prosíme Vás v tuto chvíli o trpělivost, důvěru a solidaritu. My se vynasnažíme dostát všem závazkům k našim klientům. V tuto chvíli nikdo nedokáže přesně říct, jak dlouho tato situace potrvá. Věříme, že v létě snad bude již situace příznivější. Budeme Vás proto průběžně informovat o situaci s jednotlivými zájezdy, tak jak budou přicházet – nejprve řešíme květnové. Naší snahou bude přeložení termínů na pozdější dobu, případně až do příštího roku. Budeme vydávat VOUCHERY, které budete moci uplatit na zájezdy příští… /vyjádření Asociace českých cestovních kanceláří a agentur.

Nebojte se prosím akceptovat změnu termínu zájezdu a vystavené VOUCHERY. Věříme, že se nám chuť k cestování zase rychle vrátí a také chceme připomenout, že jsme řádně pojištění proti úpadku cestovní kanceláře a přispíváme do Garančního fondu, zřízeného Ministerstvem pro místní rozvoj. 

 

V tuto chvíli popřejeme ještě jednou hlavně pevné zdraví. Děkujeme také za pochopení a věříme, že společně vše zvládneme.

 

Myslíme na Vás

 

Hanka a Vlastík Hadrovi

 

PS: Třeba budete chtít trochu pocestovat virtuálně – zde je odkaz na fotografie z našich akcí, kterých jste se mnozí z vás zúčastnili. 

 

.

^