...Vaše pestrá dovolená

lyžařský zájezd do Itálie

lyzovani-a-bezky
18. 3. - 24. 3. 2023
od 10 700

Základní informace

Termín

18. 3. - 24. 3. 2023

Destinace

Vlajka - it Itálie

Cena

od 10 700 Kč

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Uher.Hradiště (+390 Kč), Kroměříž (+350 Kč), Boskovice (+290 Kč)

Popis zájezdu

Passo Tonale, ležící 1880 m n. m., je známé ledovcem Presena, umožňujícím téměř celoroční lyžování. Nabízí na jižních svazích lyžování pro každého, na severním svahu pak pro náročné lyžaře vynikající 10 km dlouhou černou sjezdovku. Další sjezdové tratě na protějším širokém jižním svahu vyhovují především začátečníkům a středně pokročilým lyžařům.  Ponte di Legno (1256 m n. m.) nabízí poloprázdné tratě vyšší obtížnosti částečně chráněné lesním porostem. V malebném historickém centru rozvíjejícího se střediska najdete vše, co je k relaxaci po lyžování třeba. Obě střediska jsou propojená i s moderním střediskem Temú s vynikajícími sjezdovými tratěmi s homologací pro pořádání FIS závodů.

Všechna střediska celkem:    100 km sjezdových tratí  

Detail zájezdu

Ubytování:

Adamello Resort   je moderní rezidence v Ponte di Legno, cca 100 m od sjezdových tratí. Vybavenost –  bar s TV, internet, vyhřívaná lyžárna, klubovna, místnost pro děti, sauny. Rezidence kromě wellness zóny (sauna + vířivka) disponuje i vnitřním bazénem s jacuzzi, dětským bazénkem a relaxační zónou. Jeden vstup do bazénu a wellness je pro každého ubytovaného v rezidenci zdarma. Event. další vstupy jsou za poplatek 12 €/os. Od sezóny 2020 je nová recepce, bar, panoramatická restaurace (à la carte, self servis a pizzerie). V části self servis se podávají objednané polopenze, snídaně a večeře. Nechybí ani populární Happy hours a pravidelné animační programy pro děti.

Všechny apartmány a studia mají kuchyňské kouty vybavené sporákem, lednici, nádobím, příbory, rychlovarnou konvici a mikrovlnnou troubou. Povlečení, utěrky, čisticí prostředky, ručníky i toaletní papír je třeba mít vlastní. Úklid provádějí klienti sami, lze si objednat za 40-50 € (dle velikosti apartmánu)

 • MONO (St. 2) 1–2 os., 25–30 m2 – obytná místnost s kuchyňským koutem, manželským dvoulůžkem (cca 160×200 cm), WC/sprcha + fén, trezor, TV, někdy balkón nebo terasa. 
 • BILO (Ap. 5) 2–5 os., 38–45 m² – obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládacím dvoulůžkem (150×190 cm) či rozkládací palandou pro 2 osoby a pohovkou pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí, WC/sprcha + fén, trezor, TV, někdy balkón. Nedoporučujeme tento apartmán obsazovat 5 dospělými osobami (pohodlnější ve 4 osobách)
 • TRILO (Ap. 6) 5–6 os., 55–60 m² – jako Ap. 5, bez pohovky v obytné místnosti, navíc místnost s palandou, někdy balkón nebo terasa.

 

Jolly Resort & Spa**** je kompletně zrekonstruovaná rezidence. Najdete ji v ideální poloze téměř u sjezdovky, asi 80 m od lanovky. Centrum městečka Ponte di Legno je od rezidence vzdáleno asi 400 m. V rezidenci je k dispozici recepce, společenská místnost, bar, internet-point, Wi-Fi v okolí recepce, dětský koutek, posilovna, wellness centrum se solnou jeskyní (za poplatek – 1× vstup/15 €, 4x vstup/40 €), vyhřívaná úschovna lyží a bot. Parkování před rezidencí je zdarma. Kauce 100 € za ubytovací jednotku.

Všechny apartmány a studia mají kuchyňské kouty vybavené sporákem, lednicí, nádobím, příbory, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Ručníky a povlečení jsou v ceně (klient povléká sám). Utěrky, čisticí prostředky a toaletní papír je třeba mít vlastní. Úklid provádějí klienti sami, případně si mohou zaplatit (30 €/mono, 40 €/bilo, 50 €/trilo), v tom případě však musí opustit ubytovací jednotku v odjezdový den do 10 hodin (zavazadla je možno uložit do místnosti k tomu určené).

 • MONO (St. 2) 2 os., 30 m2 – obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, WC/sprcha + fén, trezor, TV, balkón.
 • BILO (Ap. 5) 2–5 os., 40–45 m2 – obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládacím dvoulůžkem a rozkládacím lůžkem pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí, WC/sprcha + fén, trezor, TV. Některé apartmány mají balkón (za příplatek 100 Kč/apt./noc).
 • TRILO (Ap. 6) 5–6 os., 55–65 m2 – jako Ap. 5, bez rozkládacího lůžka v obytné místnosti, navíc místnost s palandou, WC/sprcha + fén, trezor, TV, balkón.

Cena:

 • Spaní ve vícelůžkových apartmánech: 10.700 Kč
 • Spaní ve 2-lůžkových studiích  11.200 Kč

Cena platí při plně obsazeném apartmánu (za neobsazené lůžko se rozpočítává příplatek 3.200 Kč)

Cena zahrnuje:

5x  ubytování, 5 – denní skipas, dopravu moderním autobusem z Ostravy, F-M, N. Jičín, Olomouc, Prostějov, Brno (za příplatek i další místa Uh. Hradiště, Zlín, Kroměříž, Boskovice a další), služby delegáta.

Slevy:

 • Vlastní doprava   – 1500 Kč
 • DÍTĚ do 8 let, nelyžař – bez skipasu – 1500 Kč

 

Příplatky:

Spaní ve 2-lůžkovém studiu + 500 Kč/ osobu

Neobsazené lůžko cca + 3.200 Kč , například:

 • 4 osoby v 5-lůžkovém apartmánu = + 800/osobu
 • 5 osob v 6-lůžkovém apartmánu = + 700/osobu

Snídaně v rezidenci Adamello resort snídaně 8 €/os

Cena zájezdu

Cena zahrnuje
 • 5 x ubytování
 • 5-denní skipas
 • doprava zájezdový autobusem
 • Průvodce - delegát
 • Pojištění CK proti úpadku
 • DPH
Cena nezahrnuje
 • stravu
 • cestovní pojištění do zahraničí
 • vratná kauce na apartmán 3000 Kč nebo 100 € (platí se na místě v hotovosti)

Vyplnit přihlášku na tento zájezd

od 10 700 Kč

Vyplnit nezávaznou přihlášku na tento zájezd

Osobní údaje

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Město

PSČ

Ulice

Číslo domu

Datum narození

Ubytování

Nástupní místo

* Pro více osob v případě zájmu můžeme za příplatek zajistit dodatečný svoz na nástupní místo.

Cena za tuto osobu: 0

Osobní údaje

Poznámky a cena

* Zde je místo pro Vaše dotazy, poznámky, či připomínky. Na vaše poznámky bude reagováno e-mailem.

Přihláška

^