...Vaše pestrá dovolená

možnost výběru "Rožnovská" nebo "Vsetínská"

cyklozajezdy vikendovky
12. 6. 2021
600

ZMĚNA TERMÍNU

Základní informace

Termín

12. 6. 2021

Destinace

Vlajka - cz Česko

Cena

600 Kč

Nástupní místa

Prostějov, Olomouc

Popis zájezdu

Nejedná se o klasický zájezd, ale cílem je uspořádat akci v našich moravských končinách (nejen v zahraničí) a zajistit aktivním cyklistům a cykloturistům dopravu na začátek jedné z nejnovějších moravských cyklostezek. Poslední 2 ročníky ukázaly, že je velký zájem o absolvování této populární cyklostezky. Po trase cyklostezky se účastníci pohybují samostatně, bez průvodce.

Cyklostezka Bečva má 3 části – Vsetínská, Rožnovská a společná část z Val. Meziříčí do Tovačova. Po dobré zkušenosti z loňského roku vám dáme možnost si vybrat, kterou část projedete, tím, že začínat budeme až na Bumbálce. Aby nebyla trasa příliš dlouhá, máte možnost využít odvozu autobusem z Lipníka nad Bečvou zpět domů (Olomouc, Prostějov). Zdatní jedinci mohou pokračovat na kole až do svého bydliště 🙂

Itinerář

Vsetínská Bečva:

Bumbálka – Velké Karlovice – Karolinka – Nový Hrozenkov – Halenkov – Huslenky – Hovězí – Vsetín – Jablůnka – Jarcová –Valašské Meziříčí – Teplice nad Bečvou (lázně) – Hranice na Moravě – Lipník nad Bečvou (zde čeká autobus)  Cca 90 km.

Rožnovská Bečva:

Bumbálka – Horní Bečva – Prostřední Bečva – Dolní Bečva – Rožnov p.R. – Zubří – Zašová – Valašské Meziříčí – Teplice nad Bečvou (lážně) – Hranice na Moravě – Lipník nad Bečvou (zde čeká autobus) Cca 80 km.

Od Valašského Meziříčí pokračují oba úseky po stejné trase.

Kola Koblížek

Detail zájezdu

PŘÍDAVEK PRO ZDATNÉ JEDINCE:

  1. Lipník – Přerov – Tovačov – Prostějov. Cca + 47 km
  2. Lipník – Přerov – Tovačov – Olomouc.  Cca + 52 km

Cena zájezdu

Cena zahrnuje
  • Doprava autobusem a přeprava kol v cyklovleku
  • Pojištění CK proti úpadku
  • DPH
  • Svoz z Lipníka nad Bečvou do OL nebo PV
Cena nezahrnuje
  • Vstupy do kulturních památek
  • Vše co není uvedeno v kolonce "cena zahrnuje"
^