...Vaše pestrá dovolená

Kdo jsme

DOVOLTE, ABYCHOM SE PŘEDSTAVILI A PROZRADILI NĚCO O NÁS

 

Jsme manželé Hanka a Vlastík Hadrovi z Prostějova a založení naší malé rodinné cestovky bylo jen logickým vyústěním naší celoživotní záliby v cestování, lásce k přírodě, horám, sportovním aktivitám s přírodou spojených a všemu krásnému, co život na cestách přináší.

 

Zakarpatská Ukrajina 1996 - na vrcholu Hoverly

Zakarpatská Ukrajina 1996 – na vrcholu Hoverly

 

Brévent, Francie 1997 – v pozadí Mont Blanc

 

Jen nadšení by pro založení cestovky nestačilo. Můžeme se opřít o 20 let zkušeností, kdy jsme průvodcovali a organizačně zajišťovali mnoho cykloturistických a turistických zájezdů po celé Evropě pro různé outdoorové cestovní kanceláře.

 

Řeka Ochta, Rusko - 1997

Řeka Ochta, Rusko – 1997

 

Za těch 20 let s námi vycestovalo mnoho klientů a těší nás, že jsme chápáni jako pohodová dvojice, která má připravený dobrý program, vytváří příjemné zázemí pro pohodovou dovolenou. Z mnoha klientů se stali za ta léta naši přátelé.

 

Burgundsko, Francie - 2008

Burgundsko, Francie – 2008

 

Korsika, Francie - 2009

Korsika, Francie – 2009

 

Umbire, Italie - 2011

Umbrie, Italie – 2011

 

A ať se již rozhodnete s námi vyrazit na cyklozájezd, turistický výšlap do hor, na zážitkové ferraty, na relaxační vánoční trhy, koupání do lázní nebo na pořádnou zimní lyžovačku, můžete vždy počítat s tím, že se na vás budeme těšit 🙂

 

Jeseníky, na běžkách

Jeseníky, na běžkách

 

Vaše Hanka a Vlastík

 

Proč CK VLHA

Ne všichni znají Vlhu pestrou – malého barevného ptáčka. Vlha pestrá patří do řádu srostloprstých, kam kromě vlastní čeledi vlhovitých patří také ledňáček, dudek chocholatý nebo mandelík hajní. Vlha pestrá je asi nejbarevnější evropský pták, velice vzácný. Spodní strana těla je tyrkysová -modrozelená a na zádech převládá červenohnědá až oranžová, křídla a dlouhý ocas jsou převážně modrozelené.

 

 

Vlha pestrá je v naší přírodě i poměrně vzácná. Česká republika leží na okraji areálu rozšíření tohoto teplomilného druhu a tak, máme-li to štěstí, můžeme se s vlhou setkat v teplejších oblastech našeho státu, zejména na jižní Moravě.

VL-HA = Vlastimil Hadra, Vlastík a Hanka

 

 

^