...Vaše pestrá dovolená

Jak se přihlásit na zájezd

Nezávazná rezervace

Pokud chcete informace anebo nezávaznou rezervaci zájezdu, můžete tak učinit mailem anebo kliknutím na tlačítko „Nezávazné info k zájezdu“. Zde do tabulky napíšete, co vás zajímá ohledně daného zájezdu, případně zda chcete rezervovat zájezd (většinou na 3 – 10 dní, s blížícím se termínem zájezdu dobu zkracujeme).

Přihlášení na zájezd

Pokud jste již rozhodnutí a chcete se závazně přihlásit, najdete u každého zájezdu lištu „Vyplnit přihlášku na tento zájezd“. Po rozkliknutí vyplníte všechny políčka – osobní údaje, volitelné služby, nástupní místo na zájezd apod. Pokud chcete, abychom Vám zprostředkovali cestovní pojištění u pojišťovny Generali, vyberete si produkt, který chcete sjednat. Pokud jste organizátor skupiny, další osoby do přihlášky přidáte klikem na tlačítko „Přidat další osobu“ a za ní vyplníte všechny požadované údaje. Nakonec zaškrtnete políčko „Souhlasím se všeobecnými smluvními podmínkami“ a „Odeslat přihlášku na tento zájezd“. Na váš uvedený email dostanete potvrzovací zprávu, že jsme přihlášku registrovali a u vícedenních zájezdů i platební instrukce za zaplacení zálohy. Během několika dní vám opět mailem pošleme přihlášku na uvedený zájezd. Přihláška (cestovní smlouva) nabývá platnosti po úhradě zálohy nebo plné ceny zájezdu. V případě, že zálohu či celou platbu neuhradíte do určeného termínu, Vaše místo bude nabídnuto dalším zájemcům, případně náhradníkům.

Seznamte se prosím s našimi všeobecnými smluvními podmínkami, kde najdete i storno podmínky.

Náhradník

Pokud jsou již všechny místa v zájezdu rezervovaná, napište do políčka „Nezávazné info k zájezdu“ že chcete být registrován jako náhradník na daný zájezd. Pokud se volné místo uvolní, dostanete od nás zprávu.

Platba z fondu zaměstnavatele

Pokud máte možnost využít benefitu zaměstnavatele, můžeme Vám vyhotovit fakturu. Od vás potřebujeme nejlépe objednávku zaměstnavatele (není nutné) anebo tyto údaje: fakturační adresu, IČO, DIČ, přesnou částku pro vystavení faktury, a e-mail, na který máme fakturu zaslat (faktury zasíláme elektronicky, na vyžádání poštou).

^