...Vaše pestrá dovolená

letos nově možnost výběru "Rožnovská" nebo "Vsetínská"

30. 6. 2018
390

Zájezd je již vyprodaný

Základní informace

Termín

30. 6. 2018

Destinace

Česko

Cena

390 Kč

Nástupní místa

Prostějov, Olomouc

Popis zájezdu

Nejedná se o klasický zájezd, ale cílem je uspořádat akci v našich moravských končinách (nejen v zahraničí) a zajistit aktivním cyklistům a cykloturistům dopravu na začátek jedné z nejnovějších moravských cyklostezek. Poslední 2 ročníky ukázaly, že je velký zájem o absolvování této populární cyklostezky. Po trase cyklostezky se účastníci pohybují samostatně, bez průvodce.

Cyklostezka Bečva má 3 části – Vsetinská, Rožnovská a společná část z Val. Meziříčí do Tovačova. V letošním roce dáme možnost si vybrat, kterou část projedete, tím, že začínat budeme až na Bumbálce. Aby nebyla trasa příliš dlouhá, máte možnost využít odvozu autobusem z Lipníka nad Bečvou zpět domů (Olomouc, Prostějov). Zdatní jedinci mohou pokračovat na kole až do svého bydliště 🙂

Itinerář

Vsetínská Bečva:

Bumbálka – Velké Karlovice – Karolinka – Nový Hrozenkov – Halenkov – Huslenky – Hovězí – Vsetín – Jablůnka – Jarcová –Valašské Meziříčí – Teplice nad Bečvou (lázně) – Hranice na Moravě – Lipník nad Bečvou (zde čeká autobus)  Cca 90 km.

Rožnovská Bečva:

Bumbálka – Horní Bečva – Prostřední Bečva – Dolní Bečva – Rožnov p.R. – Zubří – Zašová – Valašské Meziříčí – Teplice nad Bečvou (lážně) – Hranice na Moravě – Lipník nad Bečvou (zde čeká autobus) Cca 80 km.

Od Valašského Meziříčí pokračují oba úseky po stejné trase.

Detail zájezdu

PŘÍDAVEK PRO ZDATNÉ JEDINCE:

  1. Lipník – Přerov – Tovačov – Prostějov. Cca + 47 km
  2. Lipník – Přerov – Tovačov – Olomouc.  Cca + 52 km

Cena zájezdu

Cena zahrnuje
  • Doprava autobusem a přeprava kol v cyklovleku
  • Pojištění CK proti úpadku
  • DPH
  • Svoz z Lipníka nad Bečvou do OL nebo PV
Cena nezahrnuje
  • Vstupy do kulturních památek
  • Vše co není uvedeno v kolonce "cena zahrnuje"
^