...Vaše pestrá dovolená

běžkování ve stopách "Jizerské padesátky"

lyzovani-a-bezky
31. 1. - 4. 2. 2018
od 2 900

Základní informace

Termín

31. 1. - 4. 2. 2018

Destinace

Vlajka - cz Česko

Cena

od 2 900 Kč

Nástupní místa

Prostějov, Olomouc, Brno

Popis zájezdu

Jizerská magistrála v centrální části Jizerských hor patří k nejnavštěvovanějších areálům pro běh na lyžích v ČR a je známá pravidelnou strojovou úpravou bežeckých stop o celkové délce přes 180 km. V oblasti Jizerské magistrály se každoročně v lednu koná nejznámější český lyžařský závod Jizerská 50 se startem a cílem v Bedřichově.

Ubytováni budeme u běžecké stopy, která nás přivede přímo na Jizerskou magistrálu, na chatě PEKLO  a chatě JOSEFKA – 810 m n.m.  Foto pokojůDva objekty v těsné blízkosti , v typicky  horské architektuře  a   s domáckou atmosférou. Chaty jsou po celkové rekonstrukci a nabízejí pokoje a apartmány s vlastní sociálním zařízením,  k dispozici je WiFi ve všech prostorách. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Ve dvou společenských místnostech jsou velkoformátové televize, audio i domácí kino. V areálu budov je k dispozici  privátní wellness – finská sauna, infrasauna, vířivka, posilovna. V obou budovách jsou lyžárny s kopyty na mazání lyží, své oblečení a boty  usušíte v případě nepříznivého počasí v sušárně.

V zimním období je vždy upravována nástupní trasa k Jizerské magistrále. Čtyřkilometrový nástup z Pekla na magistrálu zavede lyžaře do středu upravovaných tratí a dává možnost absolvovat řadu tras do všech oblastí Jizerek. Orientační mapy jsou k dispozici na každém rozcestí. Trasy jsou pravidelně a výborně upravovány, nenáročné, pro lyžaře jakékoliv výkonnosti. 

Detail zájezdu

Doprava:

Vlastní, za příplatek mikrobusem.

Cena zájezdu

Cena zahrnuje
  • 4 x nocleh v penziónu ve 2 – 6 lůžkových pokojích (apartmánech)– povlečení a závěrečný úklid
  • Polopenze
  • Pojištění CK proti úpadku
  • Služby delegáta.
Cena nezahrnuje
  • Vše, co není uvedeno v rubrice "Cena zahrnuje"
^