...Vaše pestrá dovolená

S možnou návštěvou termálních lázní...

vikendovky
14. 12. 2019
990

Zájezd zrušen

Základní informace

Termín

14. 12. 2019

Destinace

Vlajka - hu Maďarsko

Cena

990 Kč

Nástupní místa

Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno

Popis zájezdu

Budapešť je „Kráska na Dunaji“ a město, které zaujímá centrální místo v životě Maďarska a patří bezesporu k nejkrásnějším evropským metropolím. Dýchne zde na Vás atmosféra připomínající „zlaté časy“ rakousko – uherského mocnářství. Budapešť je takový „stánek s lahůdkami“, ze kterého si každý vybere podle své chuti. Někdo velkolepé historické památky, jiný půvabné kavárničky, či posezení u specialit skvělé maďarské kuchyně, další návštěvu vyhlášených lázní. 

V hlavním městě Maďarska je co vidět, navštívit a prožít, a jako „kulisa“ pro pulzující život tu návštěvníky uchvacuje jedinečné panorama Budapešti, její osobitá atmosféra i romantická zákoutí. Trasa adventní Budapešti zahrnuje procházku od vrchu Gellert, ze kterého je úchvatný výhled na maďarskou metropoli, přes hradní vrch s Budínským hradem, následně kolem parlamentu až k tržnici před kavárnou Gerbeaud.

Budapešť je město lázní. O blahodárných účincích místních vod věděli již staří Římané a Turci tady v dobách svých tažení postavili lázeňské budovy, z nichž se mnohé využívají dodnes. Lázně jsou tu místem odpočinku i setkávání a panuje v nich příjemná a uvolněná atmosféra. Po celodenním prohlídce města,vánočních trhů si dopřejeme relaxaci v Széchenyiho lázních – v jedněch z nejkrásnějších lázní v Evropě (doporučená aktivita – není v ceně zájezdu).

Průvodce zájezdu:

Jan Zatloukal –  ředitel Sportcentra – DDM Prostějov  

„Nerad se hodnotím, jsem nejraději, když za mě mluví práce. Podle jednoho čínského přísloví je nejlepší, když práce je zároveň koníčkem, protože to člověk ani minutu nepracuje. Jsem rád, že svou dosavadní profesní dráhu pedagoga provázalo praktikování takového koníčku. Má práce ve školství, ale i pro volejbal mě dovedli do různých koutů našeho kontinentu, a v nich se pak snažím ostatní provázet tím, že jim předávám své znalosti, zkušenosti a pohledy.“ 

 

 

Cena zájezdu

Cena zahrnuje
  • Doprava autobusem
  • Průvodce zájezdu
  • DPH
  • Pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
  • Cestovní pojištění do zahraničí (možno přiobjednat u CK - "pojištění")
  • Vstupy do památek
  • Vše co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
  • Vstup do termálních lázní - 450 Kč (uveďte v poznámce přihlášky, zda máte zájem)
^