...Vaše pestrá dovolená

Meribel Mottaret- v srdci největší lyžařské oblasti světa

lyzovani-a-bezky
8. 1. - 17. 1. 2021
12 500

zájezd s partnerskou CK

Základní informace

Termín

8. 1. - 17. 1. 2021

Destinace

Vlajka - it Itálie

Cena

12 500 Kč

Nástupní místa

Ostrava, Olomouc, Vyškov, Kroměříž, Brno, Praha, Plzeň

Popis zájezdu

Největší lyžařská oblast světa. Přes 600 km sjezdovek. Ubytování přímo na svahu v srdci střediska u strategické lanovky Platiers a Pas du Lac. Studia pro 4 osoby, apartmány pro 4/5 osob nebo mezonety pro 6 osob. Nejlepší lyžovačka, jakou jste kdy zažili.

Splníte si svůj sen o dokonalém lyžařském světě. Dokonalý systém propojení ubytování, lanovek a sjezdovek, jaký na světě nemá konkurenci – taková je největší lyžařská oblast světa Les Trois Vallées – Tři údolí v Savojských Alpách.

 

Itinerář

Program

Na programu máme lyžování, ale pro zájemce můžeme zajistit také vycházky na sněžnicích, skialpové túry, koupání v bazénu, bruslení nebo poznávání místní kultury a gastronomie. Pravidelně vyrážíme v pátek v odpoledních hodinách. Do střediska přijíždíme v sobotu odpoledne po nákupu francouzských sýrů a vína v místním obchodě v údolí v obci Moutiers.
Zpět vyrážíme v sobotu dopoledne – hned po předání apartmánů. Nečekáme na autobus, protože je s námi celou dobu pobytu ve středisku. Do ČR zpět přijíždíme v neděli ráno. Máte tak dostatek času na odpočinek před návratem do práce.

Detail zájezdu

Ubytování

Ubytování je zajištěno v rezidenci Le Hammeau du Mottaret. Rezidence se nachází v horní části městečka Mottaret. Nejbližší lanovky jsou Platiers a Combes. Přímo z rezidence je možné na lyžích sjet na náměstí Mottaretu ke stanici Pas du Lac 1. Poloha je pro lyžaře ideální. Rezidence nabízí placené připojení k WiFi, lyžárnu, v dosahu je pekárna a obchod.

V nabídce máme tyto druhy pokojů. Vaši volbu upřesněte v objednávce:

 • Studio 4 osoby (cca 27 m²):
  Obytná místnost rozdělená zákoutím nebo posuvnou zdí. 4 samostatná lůžka nebo rozkládací gauč a 2 samostatná lůžka. Kuchyňský kout s elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí. Koupelna, WC, balkón nebo terasa. Příplatek za tento typ apartmánu je 400 Kč/osobu

 

 • Apartmán pro 4/5 osob (cca 30 m²):
  Obytná místnost se dvěma lůžky nebo rozkládacím gaučem. V některých případech tři lůžka. Oddělená ložnice pro 2 osoby nebo v některých případech se třemi lůžky. Kuchyňský kout s elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí. Koupelna, WC, balkón nebo terasa.
  V případě jen 4 ubytovaných je příplatek 900 Kč/osobu.

 

 • Apartmán na patro pro 6 osob (cca 40 m²):
  Obytná místnost se dvěma lůžky nebo rozkládacím gaučem. Oddělená ložnice pro 2 osoby v suterénu a druhá oddělená ložnice na horním patře (schody). Kuchyňský kout s elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí. Koupelna, WC, balkón nebo terasa.
  Příplatek za tento typ apartmánu: 700,- Kč/osobu

 

Další informace

Doprava

V základní ceně zájezdu je zahrnutá doprava. Tento zájezd realizujeme – v závislosti na počtu přihlášených – jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob nebo minibusem pro 19 osob. Díky tomuto výběru dopravních prostředků rušíme jen velmi málo zájezdů. Minimální počet účastníků pro konání tohoto zájezdu je 8 osob.

Nástupní místo zvolte v přihlášce na zájezd v rolovacím menu. Minimální počet osob pro realizaci nástupního místa jsou 4 osoby. 14 dní před odjezdem na zájezd Vás budeme informovat o tom, zda Vaše nástupní místo této podmínce vyhovuje, případně se domluvíme na dalších možnostech (spolujízda s jiným klientem, nejbližší možné nástupní místo, apod.). Skupinám nabízíme další nástupní místa po vzájemné dohodě s CK.

Přesné časy a konkrétní realizovaná odjezdová místa budou upřesněna v závěrečných informacích k zájezdu, které obdržíte e-mailem 10-7 dní před odjezdem.

Vlastní doprava je možná se slevou 1 500 Kč.

Obtížnost:

Tři údolí – 610 km sjezdovek, z toho 51 km černých, 209 km červených, 247 km modrých a 103 km zelených pro úplně začátečníky. 119 km tratí na běžky.

Počasí:

najdete zde..

Cena zájezdu

Cena zahrnuje
 • dopravu autobusem (mikrobusem)
 • 7x ubytování ve studiu pro 5 osob (zaplněným 5 osobami)
 • 6x skipas Meribel/Mottaret
 • pobytovou taxu
 • povlečení
 • doprovod francouzsky mluvícího delegáta
 • DPH, poplatky
 • pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Cena nezahrnuje
 • stravu
 • povlečení a ručníky /lze zajistit za poplatek cca 13 EUR/osobu
 • čisticí prostředky a toaletní potřeby
 • průběžný a závěrečný úklid
^