...Vaše pestrá dovolená

Běžkování ve stopách "Jizerské padesátky"...

lyzovani-a-bezky
27. 1. - 31. 1. 2024
4 900

Ubytování v blízkosti upravených stop

Základní informace

Termín

27. 1. - 31. 1. 2024

Destinace

Vlajka - cz Česko

Cena

4 900 Kč

Nástupní místa

Vlastní, za příplatek našim mikrobusem

Popis zájezdu

Jizerská magistrála v centrální části Jizerských hor patří k nejnavštěvovanějších areálům pro běh na lyžích v ČR a je známá pravidelnou strojovou úpravou bežeckých stop o celkové délce přes 180 km. V oblasti Jizerské magistrály se každoročně v lednu koná nejznámější český lyžařský závod Jizerská 50 se startem a cílem v Bedřichově.

Ubytováni budeme u běžecké stopy, která nás přivede přímo na Jizerskou magistrálu, na chatě PEKLO  a chatě JOSEFKA – 810 m n.m. Dva objekty v těsné blízkosti, v typicky  horské architektuře a s domáckou atmosférou. Chaty jsou po celkové rekonstrukci a nabízejí pokoje a apartmány s vlastní sociálním zařízením,  k dispozici je WiFi ve všech prostorách. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Ve dvou společenských místnostech jsou velkoformátové televize, audio i domácí kino. V areálu budov je k dispozici  privátní wellness – finská sauna, infrasauna, vířivka, posilovna. V obou budovách jsou lyžárny s kopyty na mazání lyží, své oblečení a boty usušíte v případě nepříznivého počasí v sušárně.

V zimním období je vždy upravována nástupní trasa k Jizerské magistrále. Čtyřkilometrový nástup z Pekla na magistrálu zavede lyžaře do středu upravovaných tratí a dává možnost absolvovat řadu tras do všech oblastí Jizerek. Orientační mapy jsou k dispozici na každém rozcestí. Trasy jsou pravidelně a výborně upravovány, nenáročné, pro lyžaře jakékoliv výkonnosti. 

 

Detail zájezdu

Ubytování

Ubytováni budeme u běžecké stopy, která nás přivede přímo na Jizerskou magistrálu, na chatě PEKLO a chatě JOSEFKA – 810 m n.m. Dva objekty v těsné blízkosti, v typicky horské architektuře a s domáckou atmosférou. Chaty jsou po celkové rekonstrukci a nabízejí pokoje a apartmány s vlastní sociálním zařízením, k dispozici je WiFi ve všech prostorách. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Ve dvou společenských místnostech jsou velkoformátové televize, audio i domácí kino. V areálu budov je k dispozici  privátní wellness – finská sauna, infrasauna, vířivka, posilovna. V obou budovách jsou lyžárny s kopyty na mazání lyží, své oblečení a boty usušíte v případě nepříznivého počasí v sušárně.

 

Doprava

Vlastní, za příplatek našim mikrobusem (1400 Kč/ osobu)

 

Cena zájezdu

Cena zahrnuje
  • 4 x nocleh v penziónu ve 2 – 6 lůžkových pokojích (apartmánech)
  • povlečení a závěrečný úklid
  • polopenze
  • pojištění CK proti úpadku
  • služby delegáta
Cena nezahrnuje
  • vše, co není uvedeno v rubrice "Cena zahrnuje"
^